Як заробити гроші

У багатьох людей виникає таке питання: “Як заробити гроші в інтернеті ?” Це реально, але для цього треба багато працювати і не валяти байдиків. Більшість людей, що починають шукати свій вид заробітку в інтернеті потрапляють на різні букси, поштовики, піраміди та іншу лободу і цим самим тільки навмисно витрачають час. На цих методах багато грошей не заробиш, а часу витратиш купу. Тому я вирішив написати статтю про те як заробити гроші. Методів багато і вам вибирати найкращий для себе, у кожного є свої плюси та мінуси. Писати буду лише основні поняття про заробіток, а детальніше вже буду писать в інших постах.

  1. Копірайтинг та рерайтинг. Це мабуть найлегший спосіб для новачка, на цьому методі можна заробити перші гроші. Рерайтинг – це перепис текстів своїми словами, цим самим роблячи його унікальним, але не змінюючи сенс статті (ціна за рерайтинг від 0.5$ до 5$ за 1000 знаків). Копірайтинг – це вже написання тексту по темі. (ціна за копірайтинг від 1$ до 20 за 1000 знаків. Але новачку можливо прийдеться написати пару статей безкоштовно, щоб отримати гарні відгуки від клієнтів і писати вже за гроші. Це дуже копіткий спосіб заробітку і потребую багато часу. І щоб заробляти хороші гроші треба бути справжнім “майстром пера”, таких людей не багато, як на мене рерайтинг та копірайтинг – це спосіб заробітку на початковій стадії.
  2. Продаж товарів. Продавати можете, як реальні так і не реальні речі. Це можуть бути старині монети, або ключ до якоїсь ігри. Також якщо ви добре розбираєтесь в якійсь галузі, то можете зробити аудіо/відео курс і теж його продавати, тут дуже багато варіантів. На цьому методі можна заробляти від 0 до 1000….$.
  3. Продаж послуг.Ви вмієте додавати новини на сайт, створювати сайти, або щось інше, то ви можете заробляти гроші і на цьому, шукайте клієнтів і працюйте. Але тут треба працювати на іншу людину, а це мені не дуже подобається, якщо працювати на себе, то заробиш більше. Але якщо вам треба гроші швидше, то цей спосіб може вам підійти.
  4. Заробіток на своєму сайті.Ось тут вже є де розгулятися, методів заробітку на сайті дуже багато, можна продавати постові, посилання, банери. Можна працювати с партнерськими програмами. Головне мати сайт і заробіток буде залежати від якості вашого сайту. Для різних методів треба звертати увагу на різні характеристики сайту. Тут можна заробляти, як мало так я дуже багато. І тут вже ви працюєте на себе і все залежить від вас, чим більше ви будите працювати, тим більше отримаєте грошей.

Цю статтю я написав для новачків, які тільки почали шукати інформацію про те як заробити гроші. А вже детальніше про методи заробітку буду писати в інших статях, найбільше буду писати про заробіток на своєму сайті. Головне працюйте і обов`язково будите заробляти хороші гроші. На сьогодні все.